Bieg Mikołajowy 2016 już za nami!

Zgodnie z planem, mimo niesprzyjającej aury, w niedzielę 11 grudnia odbyła się druga edycja Biegu Mikołajowego w Jaworznie. W sumie ponad 300 zawodników stanęło na starcie we wszystkich kategoriach biegowych. Włożyliśmy w przygotowanie tej imprezy mnóstwo czasu i wysiłku, ale wiemy że było warto, gdyż dzięki temu mogliśmy przekazać 3000 złotych jako wsparcie dla organizacji wypoczynku dzieci i młodzieży z Powiatowej Placówki Opiekuńczo – Wychowawczej w Jaworznie.

 

bm2016_0160

Pełne wyniki biegu dostępne są na stronie http://www.biegmikolajowy.org/wyniki

Szersza relacja fotograficzna dostępna na Facebooku i wkrótce także na naszej stronie.

Bieg Mikołajowy 2016

Wspólnie z hufcem ZHP Jaworzno zapraszamy na kolejną edycję biegu mikołajowego 2016 w Jaworznie

W tym roku spotykamy się nieco później – w niedzielę 11.12.2016. Trasy pozostają bez zmian – proponujemy 5, 10 km i Nordic Walking. Wszystko w malowniczej scenerii wokół Geosfery. Ze względów atmosferycznych rezygnujemy z mety na kładce – zlokalizujemy ją na dole w Geosferze. Tradycyjnie nie zabraknie biegów i konkursów dla dzieci. Nie zapominamy też oczywiście o potrzebujących – zbieramy środki na wypoczynek dzieciaków z jaworznickiego domu dziecka. W tym roku w nowej formule – będzie to cegiełka w wysokości 10 zł od zawodnika.

Zapraszamy serdecznie do zapisów tutaj

Klubowy zlot na Jasieniu

W dniach 21-23 października odbył się kolejny już zlot naszych klubowiczów na Jasieniu w Beskidzie Wyspowym. Mimo iż tegoroczna październikowa aura nie zapowiadała nic dobrego, ostatecznie zgodnie z zasadą iż dla dobrych ludzi zawsze świeci słońce , ten weekend okazał się wyjątkowo pogodny.

Tak więc spokój, cisza oraz piękne widoki. Czego więcej potrzeba?

img_1884

Witamy!

Z wielką przyjemnością witamy wszystkich na oficjalnej stronie internetowej Stowarzyszenia Harcerski Klub Podróżnika Team. Znajdziecie tutaj wszelkie informacje związane z naszą działalnością, aktualnie realizowane projekty oraz relacje z  wydarzeń.

Zapraszamy do odwiedzin!